Сол КАЛАС Класик 750 гр.

Сол КАЛАС Класик 750 гр.
Код на продукт: Сол КАЛАС Класик 750 гр.
Наличност:
Цена: 3.05лв.
Без ДДС: 2.54лв.
К-во:     - ИЛИ -   Добави към любими
Сравни

Сол Калас в голяма опаковка 750 гр. за трапезата.